İğneada Sosyal Gelişim Derneği Üye Kayıtlarına Başladı

İyice paranoyak olduk!

M.Talip Girgin

M.Talip Girgin

E-Posta : talipgirgin@igneadahaber.com

Birileri kazanacak diye ülkenin kalkınmasına engel olmak moda oldu!  İçerideki birilerine dış güçleri tercih eden zeka; nasıl bir zekadır, bundan kazancı nedir? Halkı örgütleyerek, halkı kandırarak çoluk çocuk, yaşlısını gencini öne süren, olayların gidişatını yanlardan kontrol eden akıl hocalarının geçmişlerini biraz kurcaladığınızda karşınıza ne çıkacak biliyor musunuz?
Ezik ve hiçbir zaman ulusal anlamda başarılı olamamış siyasi bir oluşumun kollarını göreceksiniz. İşte bu zihniyet bu tür Alicengiz oyunları yaptığı sürece vizyonları sadece engellemek olur! Yapmak, yaratmak, dikmek, yapıcı olmak gibi meziyetli işlere akılları ermez! Onlar bağımlı olduğumuz dış güçlerden arpalarını aldıkları sürece devletimizin dışa karşı olan bağımlılığının sürdürülebilir olması için elinden gelen hainlikleri yapmaya devam edeceklerdir.
Cehaletin önüne geçemediğimiz sürece bu hainler oradan oraya serüvenlerine devam edecekler ve ülkemiz; hem dış güçlerle hem içerideki hainlerle uğraşarak zaman kaybına uğrayacaktır. Zaman kaybı demek halkımızın refah düzeyinin engellenmesi, vatanımızın başka ülkelere karşı bağımlılığın sürmesi ve ekonomik istikrarsızlık demektir. Bunun hesabı; Türkiye'nin önüne set oluşturan vatan hainlerine, devlet düşmanlarına, yabancı hayranı olan yerli ajanlara sorulması gerekir!

İzlenme: 730 Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRKLARELİ - HAVA DURUMU

KIRKLARELI

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ